Konforlu ve Rahat Odalarımız

Bera Alanya

Huzurlu ve konforlu tatilin keyfini çıkaran konuklarımızın da dediği gibi, tatil cennetine hoş geldiniz..
Odalarımızda bulunan balkon, mini bar, kablosuz internet, TV, bilgi kanalı, split klima, kasa, WC ve saç kurutma makinesi ile eksiksiz bir konaklama sunuyoruz.

Konaklama

max 3 kişi / 42 m 2 REZERVASYON Standart Oda Mordern mobilya ve aksesurlar...

Standart odalarımız 42m 2 genişliğinde, 1adet tek kişilik + 1 adet çift kişilik yataklı, kanepeli bir odadır. Bütün odalarımız balkonlu ve klimalıdır. Banyo kısmı duşa kabin şeklindedir . İsteğinize  bağlı ücretsiz ek yatak ya da  bebek yatağı da konulmaktadır.

Konaklama

Alanya Otelleri Arasındaki Favori Oteliniz: Bera Alanya

Huzurlu ve konforlu tatilin keyfini çıkarın...

max 4 kişi / 55 m 2 REZERVASYON Aile Odası Rahat ve huzurlu bir konaklama...

Aile odalarımız 55m 2 genişliğinde, tek kapı girişlidir. Girişte 2 adet tek kişilik yatak, ara kapı diğer odasında 1adet çift kişilik yatak + kanepe bulunmaktadır. Bütün odalarımız balkonlu ve klimalıdır. Tek banyolu bir odadır ve  banyo girişteki çocuk odası bölümünde bulunmaktadır.  Banyo kısmı duşa kabin şeklindedir. Odaya  sadece bebek yatağı ilavesi olup, ek yatak eklenmemektedir. 1. ve 2. Katlarda bulunmaktadır.

max 6 kişi / 95 m 2 REZERVASYON Junior Suit Oda Lüks ve Konfor Bir Arada...

Junior Suit odalarımız 95 m 2 genişliğinde ve 8 adet bulunmaktadır. Tek kapı girişli, girişte 2 adet tek kişilik yatak + 1 adet kanepe, ara kapı diğer odasında çift kişilik bir yatak + 2 adet tekli koltuk bulunmaktadır.  Ebeveyn  odası kısmı jakuzilidir. Her iki bölümde banyo kısmı ve balkon yer almaktadır. Talebe bağlı her iki bölüme de ek yatak yada bebek yatağı eklenmektedir. Tüm katlarda yer alan Suit odamız deniz manzarası görmemektedir.

max 4 kişi / 200 m 2 REZERVASYON İki Odalı Grand Suit Oda Şık ve Modern Atmosfer...

200m 2 genişliğinde olan odamız direk deniz ve havuz manzaralıdır. Tek kapı girişli olan odamız;  salon kısmı kalabalık ailelerimizin  oda içerisinde de  güzel zamanlar  geçirebilmesi adına  oturma  grupludur. Çocuk odası kısmı 2 adet tek kişilik yataklı olup, banyo kısmı duşa kabinlidir. Ebeveyn odası; çift kişilik  yataklı , sauna ,jakuzi ve duşa kabinlidir. Talebe bağlı olarak oda içerisine  ücretsiz  ek yatak yada bebek yatağı eklenmektedir.

max 2 kişi / 65 m 2 REZERVASYON Tek Odalı Senior Suit Eşsiz Konaklama Deneyimi...

Senior Suit odalarımız 65m 2 genişliğinde, direk deniz  ve havuz manzaralıdır. Otelimiz ön kısmında yer alan bu odamız 2 kişilik  konaklamalar için uygun olup, genellikle  Balayı Odası olarak tercih edilmektedir. Giriş  salon kısmı  oturma gruplu, yatak odası ise double yataklı, iç içe geçmeli bir odadır. Çiftlerimize  özel banyo kısmında  jakuzi  ve duşa kabin bulunmaktadır.

REZERVASYON Üç Odalı Grand Suit Konforlu ve Huzurlu...

200m 2 genişliğinde olan odamız direk deniz ve havuz manzaralıdır. Tek kapı girişli  oda içerisinde  2 adet çocuk odası + ortak kullanım salon ve ebeveyn odası yer almaktadır.  Salon kısmı kalabalık ailelerimizin  oda içerisinde de  güzel zamanlar  geçirebilmesi adına  oturma  grupludur.Çocuk odalarımızın 1 tanesi tek kişilik yataklı , diğer  odası ise 2 adet tek kişilik yataklı olup, banyo kısmı duşa kabinlidir. Ebeveyn odası; çift kişilik  yataklı olup, sauna ,jakuzi ve duşa kabinlidir. Talebe  bağlı oda içerisinde ücretsiz  ek yatak yada bebek yatağı eklenmektedir.

max 4 kişi / 100 m 2 REZERVASYON İki Odalı Senior Suit Konfor ve Yüksek Standartlarda Konaklama...

2’lİ Senior Suit odalarımız 100m 2 genişliğinde, direk deniz  ve havuz manzaralıdır.  Kalabalık ailelerimiz için çocuk odası + ebeveyn odası şeklin dedir.  Ebeveyn odası  ; salon kısmı oturma gruplu olup, double yataklı yatak  odası  ile  içe geçmiş ,  çocuk odası ise  double  yataklıdır. Her iki oda  girişi  farklı olup,  banyo kısmı duşa kabinli ,  ebeveyn kısmında  ek olarak  jakuzi yer almaktadır. Talebe bağlı oda içerisine ücretsiz  ek yatak yada bebek yatağı eklenmektedir.

max 3 kişi / 42 m 2 REZERVASYON Engelsiz Oda Modern mobilya ve aksesuarlar...

Engelli  odalarımız 42m 2 genişliğinde, 1adet tek kişilik + 1 adet çift kişilik yataklıdır. Tekerlekli sandalye kullanımı için giriş kapısı dışa doğru açılmaktadır+ oda girişi ,banyo, balkon girişleri  rampalıdır.  Bütün odalarımız balkonlu ve klimalıdır. Banyo kısmı oturuma uygun amaçlı duvara monteli tabure ve tutunma demirleri bulunmaktadır. Talep ve isteğe bağlı ücretsiz ek yatak + bebek yatağı da konulmaktadır.

REZERVASYON Bağlantılı Oda Konfor ve Yüksek Standartlarda Konaklama...

Bağlantılı odalarımız 84m 2 genişliğinde, yan yana 2 odanın  birleşmesinden oluşmaktadır.  Bir odasında 1adet tek kişilik + 1 adet çift kişilik, diğer odasında ise 3 adet tek kişilik  yatak ve  1 adet kanepe bulunmaktadır. Oda girişleri  farklı olup  , ayrı banyo ve balkonludur. Banyo kısmı duşa kabin şeklindedir . İsteğinize  bağlı ücretsiz ek yatak ya da  bebek yatağı da konulmaktadır.

REZERVASYON Çocuk Politikamız

Standart odada iki yetişkin yanında 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz ( 2016-2022 arası doğanlar),
07-12 yaş arası çocuklar % 50 indirimlidir ( 2010-2015 arası doğanlar)

Bera Alanya
Sizi Arayalım

REZERVASYON
REZERVASYON