Konuklarımız için Bilgiler

Bera Alanya

Otel Politikaları

KONUKLARIMIZ İÇİN BİLGİLER:

Güvenli Turizm Sertifikalı Otelimizi keşfedin.

Otele Giriş Saati

Otelimize girişler 12:30’ da öğle yemeği ile, odaların veriliş saati 15:00 itibariyle başlamaktadır. Erken giriş yapmak istediğinizde ,otelimizin müsaitliği de göz önüne alınarak ücretlendirme yapılır.

Oda kapılarımız manyetik kart sistemiyle çalışmaktadır. Kartların arkasındaki manyetik şerit’ in hassas olması sebebiyle kartınızı elektronik sinyal veren hiç bir cihazla veya manyetiği bulunan herhangi bir smaddeyle yakın temasta bulundurmayınız. Çünkü bu durumda kartlar çalışmayacaktır. Kapınızın açılmaması halinde, güvenlik sebepleri gözününde bulundurularak şahsen resepsiyona gelmenizi rica ederiz. paragraph

Otelden Çıkış Saati ve Kapı Kilidi

Otelden ayrılış saatiniz kahvaltı sonrasında 12:00 dır . Saat 12:00'den sonra, oda anahtarınız bloke olacaktır. Lütfen oda anahtarınızı saat 12:00'ye kadar resepsiyona getiriniz. Herhangi bir sebepten dolayı otelde kalışınızı uzatmak isterseniz, resepsiyon ile iletişim kurmanızı rica ederiz. Çıkış gününüzde 12:00 den sonraki oda kullanımınız ücretlendirilecektir.

İnternet ve Wi-fi

Otelimizin odalarında ve genelinde kablosuz internet yayını bulunmaktadır

Minibar ve Çay - Kahve Seti

Mini Barda ki ürünler ilk gün ücretsizdir. Diğer günler isteğe bağlı ve ücretli olarak günde bir kez dolum yapılır.

Oda Emanet Kasası

Odanızda, değerli eşyalarınızı ücretsiz olarak saklayabileceğiniz kasalar bulunmaktadır. Odanızda veya otel etrafında kaybedeceğiniz herhangi bir eşyadan otelimiz sorumlu değildir.

Kasayı açmakta zorlanmanız veya şifrenizi unutmanız durumunda, lütfen odadan 7530 – 7531 resepsiyonu arayınız. Kasanızı açabilmemiz için odada bulunmanız gerekmektedir.

Otelden ayrılırken kasayı boşaltmayı ve gelecek olan bir sonraki misafirlerimiz için açık bırakmayı unutmayın lütfen.

Oda Temizlik Hizmeti

Odalar saat 09:00 – 16:00 saatleri arasında temizlenmektedir. Farklı bir saatte oda temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Eğer rahatsız edilmek istemiyorsanız odanızdaki DND (rahatsız etmeyiniz) kartını kapıya asınız. Kartınızı kapıdan almazsanız odanız temizlenmeyecektir.

Odalarda bulunan beyaz havluların sadece oda içerisinde kullanılması gerektiğini unutmayınız. Havlu değişimi yapmak isteseniz , kirli havluları lütfen banyo zeminine bırakınız.

İstek ve talepleriniz için oda telefonundan 7602 – 7603’ ü arayınız.

Odada Ütü - Çamaşırhane Hizmetleri

Yıkama ve kuru temizleme talebiniz olması durumunda ,dolabınızın içinde bulunan formu doldurarak kıyafetlerinizi içine yerleştiriniz ve kıyafetlerinizin alınması için Misafir Hizmetleri departmanımızı arayınız. Çamaşırhane hizmetleri ücrete tabidir.

Oda Telefonundan 7602-7603 arayınız.

Plaj & Havuz Kullanımı ve Plaj Havluları

Şezlonglar ve şemsiyelerin kullanımı ücretsizdir. Sahil ve havuz alanlarında yeterli sayıda Şezlong bulunmaktadır. Şezlong bulamamanız durumunda lütfen personelimizden yardım isteyiniz.

Havuzlarda ki havlu desklerinden havlu temin edebilirsiniz. Lütfen plaj havlularını odanıza götürmeyiniz.

TV Kanalları

Televizyonlardaki kanallar sabittir. Lütfen TV kanallarını manuel olarak yeniden ayarlamaya çalışmayınız.

Lig TV üyeliğimiz mevcut değildir. Maç yayınları verilememektedir.

Oda Servis

Oda servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Oda telefonunuzdan 7324'ü arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Oda servisimiz ücretlidir.

Oda Telefonu

Oda Telefonu; Odadan odayı aramak için aramak istediğiniz odanın numarasını tuşlamanız yeterlidir. Dış hat almak için ''0'' tuşlayınız. Otel dışı aramalar ücretlidir, oda hesabınıza görüşme sonunda otomatik işlenir.

Ziyaretçileriniz

Covid-19 tedbirleri kapsamında üzülerek belirtmek isteriz ki dışarıdan ziyaretçi kabul edilememektedir. Alınan tüm tedbirler siz değerli misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı ön planda tutularak alınmaktadır. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Değerli misafirlerimiz;

Hava şartlarına bağlı olarak hizmetlerimizde değişiklik yapma hakkımız saklı tutulmaktadır.

Bay ve Bayan havuz kompleksi kullanımı

Bay Açık – Kapalı havuz kompleksini 6 yaş üzeri kız çocuklarının kullanmamaları gerekmektedir.

Bayan Açık – Kapalı havuz kompleksini 6 yaş üzeri erkek çocuklarının kullanmamaları gerekmektedir.

Bera Alanya
Sizi Arayalım

REZERVASYON
REZERVASYON