Sadece Huzur

Bera Alanya

Hassasiyetlerinize Özel İmkanlar

Havuz & Plaj

Bayanlara Özel

3500 m²'lik terasımızda sadece bayanlara özel havuz keyfi!

Üstelik otelin içinden, tercih ettiğiniz yüzme kıyafeti ile terasa ulaşmanız için size özel asansör, çocuklara özel 2 adet havuz, mini oyun parkı ve mescid.(Bayanlar havuzuna 6 yaşından büyük erkek çocuklar alınmamaktadır)

Bera Alanya'nın kapalı havuzu, profesyonel bir ekibin eşlik ettiği SPA merkezi, Türk hamamı, saunası, jakuzi havuzu, buhar odası, şok duşları ve masaj odaları ile yorucu hayatın tüm stresini bir kenara bırakın ve rahatlayın.

Havuz & Plaj

SADECE HUZUR

Hassasiyetlerinize Özel İmkanlar

“Tesisimizde Bay ve Bayan ortak kullanım havuzu bulunmamaktadır.”

Baylara Özel

Beylere Özel Havuzlar ve Spa Merkezi Denize sıfır yüzme keyfini, beyler 1300 m² büyüklüğündeki muhteşem havuzumuzda yaşayacaklar.

Beylere özel kapalı havuzlarımız, suyun rahatlatma özelliği düşünülerek tasarlanmış jakuzili havuzlarımız, fitness center, masaj odaları, buhar odası, şok duşlar, Türk hamamı ve saunamızla vücudunuzun yenilendiğini hissedeceksiniz.

Çocuklara Özel

Çocuklarınızın doyasıya eğlenmeleri, keyifli vakit geçirmeleri ve unutulmaz anılar edinmeleri adına 2 adet mini havuz ve mini oyun parkımız bulunmaktadır.

(Baylar havuzunda bulunan Kule Su Kaydıraklarına 0-6 yaş arasındaki çocuklar için izin verilmemektedir, 6-10 yaş arasındaki çocuklar ise yalnızca ebeveynlerinin gözetiminde kullanabilirler.)r*

Plaj

Plajımız kendi misafirlerimiz bünyesinde ve bay-bayan karışık olmak üzere hizmet vermektedir.

Bayanlar uygun kıyafet eşliğinde eş ve çocukları ile kullanabilmektedirler.

Plajımız kayadan arındırılmış olarak iri kum özelliğine sahiptir. Aynı zamanda çeşitli su sporları aktivitesi ile plaj voleybolu mevcuttur.

Kapalı Havuz

Bay ve bayan konuklarımız için ayrı ayrı tasarlanmış, konforlu, ferah ve hijyenik olan Türk hamamı, saunası, jakuzi havuzu, buhar odası, şok duşları ve masaj odaları ile yorucu hayatın tüm stresini bir kenara bırakın ve rahatlayın.

Thalasso Termal

“Terapiye ne gerek var, her yaz denize giriyorum” gibi bir düşünce geçebilir aklınızdan. Thalasso terapinin önemi de bu noktada ortaya çıkıyor. Denizin içeriğinde bulunan tüm faydalı minerallerin ve elementlerin vücuda nüfuz edebilmesi ve etkileşime geçebilmesi için suyun 33-35 derece sıcaklığa sahip olması gerekiyor. Isıtılmış deniz suyu ile yapılan bir tedavi. Terapide ısıtılmış yosun, ısıtılmış çamur, deniz tuzu gibi yardımcılar da kullanılıyor.

Aquapark

AQUATUBE BLACK H. (Bay ve Bayan Havuz), RAFTING SLIDE (Bay ve Bayan Havuz),
WAVE SLIDE (Bay ve Bayan Havuz),
OPEN SLIDE (Bay Havuz), MULTI 3X SLIDE (Bay Havuz), KAMIKAZE SLIDE (Bay Havuz),
 AQUATUBE (Bayan Havuz)

Kaydıraklar - Çocuk
AHTAPOT,  KURBAĞA, TAVŞAN , FİL, SİNCAP

Bera Alanya
Sizi Arayalım

REZERVASYON
REZERVASYON